Web Marketing alb

GJEJ KLIENT

 • Te pelqen te vazhdosh me tutje Cdo dite kontakte te reja per shitje Pa paguar asgje ne reklama ?
 • Do te pelqente shperndaj marken e ndermarjes tende dhe bej qe te gjithe te flasin mire ne ndermarjen tende ?
 • Do te doje te hiqje totalisht kostot e publicitetit duke mbetur i dukshem ne kanalet kryesore te reja te marketingut ?
 • Do te pelqente te hyje ne kontakt me me liderat e opinjonit te sektorit tend (dmth me ato qe drejtojne zgjedhjet e klienteve tuaj) ?
 • Do deshiroje ta vendosje ndermarjen tende nje hap perpara konkurenteve te tu ?
 • do doje te shfrytezoje kanalet e reja te marketingut: web-faqet, Adwords, Ebay, Facebook, Twitter, Youtube, Google, Flickr… per te mare aksionet e reja te tregut ?
 • Deshironi me ne fund qe te shfrytezoni te gjithe potencialin qe ka ndermarja juaj ?
btn-call-action.gif

Da oggi puoi avere tutto questo con il:

GJEJ KLIENTE

Garantojme 100%
Te kenaqur ose te rimbursuar !!!

Ju garantojme me kontrate,nese brenda 30 ditesh
nga firmosja e kontrates nese nuk je i kenaqur nga sherbimi yne, te rimbursojme komplet shumen qe keni perdorur.

Error: Contact form not found.

gjeja e pare qe duhet te dini per te gjetur kliente eshte nje sistem

GJENI VETEN NGA KLIENTET

GJEJ KLENTET

clienti.gif

Cfare do te thote kjo?
jemi perballe nje ndrhyshimi rrenjesor ne shoqerine tone, se per te bere biznes eshte gjithmone e me e veshtire pershkak se klienti juaj

 • bombardon vazhdimisht publicitetin
 • i stresuar nga ritmi i shfrenuar i jetes se perditshme
 • i kujdesshem ndaj atyre qe nuk dine
 • i etur per te mesuar dhe informuar (te ka ndodhur ndonjehere qe ndonje klient ne ndonje moment te dije me shume se ty rreth produkteve te biznesit tend…)
 • te terhequr vazhdimisht nga ofertat e e konkurenteve te tu, gjithmone me te trajnuar

In una sola frase:

ESHTE SHUME E VESHTIRE PER TE FITUAR KLIENTE

Po tani pse nuk kerkon? I kam dhene te gjitha ?
Absolutisht qe jo, sepse egzistojne disa menyra per te shitur ne kete treg kaq te veshtire
Perkundrazi sepse jemi ne njohje me kete ndryshim mund ta shfrytezojme per te shitur me lehtesisht
Per te gjetur klientet ne kemi kete metode qe te hap rruget/p>

per tu siguruar qe jane klientet tuaj duhet qe
(si ti na ke gjetur ne)
dhe jo e kunderta !

Nuk eshte jko ajo qe keni deshiruar te beni por kur nuk keni arritur ?

Baza e sistemit sot eshte se konsumatoret ose kilentet nuk marin makinen per te vizituar biznesin tend

KERKON NE FILLIM INFORMACION NE INTERNET !

cerca-online

Marim nje shembull konkret:supozojme se ti shtron rruge me asfalt.
Nese nje person eshte i interesuar per te realizuar shtrimin e rrugeve me asfalt (ne termat teknik “konglomerati bituminosi”)mund ta shkruani ne motorrat e kerkimit:
“conglomerati bituminosi”.

Tani nese ti deshiron qe te jeni ne gjendje qe te shitni per kete person dhe per te gjithe personat qe jane te interesuar per produketet tuaj ju duhet te:

 • Te gjeheni nga te tjeret
 • te kenaqni nevojat e tyre per informacion
 • tregoni produketet tuaj ne menyre te qarte dhe terheqese
 • terhiq perdoruesit te kerkojne kontakt me ndermarjen tuaj
 • krijoni nje raport besimi me perdoruesit (nese nuk te njohin veshtire se do te blene nga ty )
 • trajtojme mardheniet me perdoruesit (qe eshte potenciali klientit)me kalimin e kohes per te ndertuar besnikerine ndermjet aktiviteteve Customer Relationship Management (shiko shpjegimin me poshte )
 • mbyllje shitjesh

E gjitha kjo eshte per te bere ate te gjeje kliente

Garantojme al 100%
Te kenaqur ose te rimbusuar !!!

Me kontrate ne ju garantojme nese brenda 30 ditesh ju nuk jeni te kenaqur me sherbimin tone,ne do t’ua paguajme te gjithe pagesen qe ju keni kryer

Me ne fund gjeta produkt
per sherbimin tone

FOR.TE. – FONDAPI
FONDIMPRESA – FONDO PROFESSIONI

Per me shume informata plotesoni formularin e meposhtem ose kliko ketu

Fleksibilitet deri ne 60 keste

Mund te paguani ne nje vit me nje rleksibilitet deri ne 60 rate me pak se 100 euro ne muaj.

Error: Contact form not found.

Nuk je i bindur se sherbimi jone gjen kliente mund ta beje gjithe kete ?
Kontakto personalisht ndonje nga klientet tanedhe pyet ato cfare mendojne per te gjetur kliente?
Ne preferojme qe ju te flisni me sipermarsit qe te merni sherbimin tone ne vend qe te shkruani ne faqen e internetit si ato bejne zakonisht

Cfare eshte konkretisht Gjej Kliente?

Gjetja e klienteve perbehet nga 3 faza:

1)LEADING

perfshij te gjithe produktet e nevojshme per te udhehequr klientet ne kerkimin e infromacioneve per kompanine tuaj

costruire-siti-web

E ardhmja e Gjetjes se klienteve eshte websitet qe jane te strukturuara sipas tarifave te thjeshta dhe te kuptueshme te perdoruesve .
A keni pare ndonje here faqe mahenitese ne internet,por nuk e dini se ku te shkoni per te gjetur informacione,ku ju nuk gjeni dot kontaktet,ku e keni te veshtire per te lundruar,kur keni nevoje per nje shume te klikimeve te faqeve qe ju interesojne…

Ecco: KY WEBSITE NUK DO TE SHESE ASNJEHERE

Ne strukturojme website tend pikerisht per te kunderten qe demethene:ja ben jeten me te thjeshte perdoruesve!

Website yt duhet te jete e tjeshte(ne themi qe PROVA E BUDALLAIT)me nje sy ne objektivin tuaj dhe me nje vemendje te ngulur te tekstet e deri te imazhet te cilat duhet te behet ne menyre specifike qe vizitoret te lidhen me ju

QE ATO TJU KONTAKTOJNE JUVE
Vertete fantastike?

landing-trovaclienti

Faqa e webit do te kete faqe te dedikuara (ulja pageses) projektuar per te plotesuar nevojat e vizitorit qe ka shikuar informacion mbi kete produkt specifik ne menyre te qarte cdo produkt i juaji do te kete sherbim ne faqen e vet.(pershembull perzireje asfalti do te kete faqen e vet,keshtu dhe per sherbimet e tjera).

form Qellimi eshte ulja e faqeste besh vizitoret te plotesojne formen e kerkimit te kontaktit dhe te maresh adresat e tyre email. Ne kete menyre ju do te keni te gjitha kontaktet ne dizpozicionin tuaj ne cdo kohe,te gatshem per tu therritur nga ju personalisht apo te kontaktohet ne mase ne promovime te komunikimit te marketingut. Ftojeni ato ne nje ngjarje te kompanise tuaj ose cdo gje qe ju mendoni se eshte e nevojshme…
Te gjitha kontaktet e mara do te jene ne pronesi nga ju dhe do te jene ne nje baze te dhenash me respekt te plote per privatesi.

Per te ofruar trafik per gjetjen e informacionit te produkteve tuaj,
ne faqen tuaj , do te perdorim dy lloje mjetesh

 • Rrjetet Sociale si Facebook, Twitter e Youtube (me sherbimet e rrjeteve sociale ne do ta shpjegojme me poshte)
schema-trovaclienti.gif ne diagramen ketu prane ju mund te shihni se si rrjetet sociale (Facebook, Youtube, Twitter)luajne nje pjese shume te rendesishme ne procesin e web faqeve jane shperndarset qenderore e te gjith sistemit
TNder 3 rrjetet sociale me te medha qe mund te sjellin trafik eshte Facebook qe ka potencal me te medha se te gjitha rrjetet sociale
. SNIF (Social Network Impresa Facile) qe konsiston ne krijimin e nje komunikimit te sistemeve online do tju japin mundesine e zgjerimit te biznesit tuaj dhe te beje shperndarjen e saj ne nje menyre shume potenciale. veprimet per te realizuar kete behen fillimisht ne krijimin e nje llogarie ne Facebook,YouTube dhe Twiter dhe pastaj nje kerkim behet per kontaktet e perditshme dhe per te zgjeruar komunitetin tuaj me perdoruesit ne te gjitha rrjetet sociale(flasim per gazeta,informacionet,ngjarjet etj.)Do ta kemi pra do te meremi me llogarine e te gjitha rrjeteve sociale dhe do te kontaktojme te gjitha pergjigjet tuaja,ju mos u shqetesoni per asgje
Nese ju jeni te interesuar per detajet se si funksionon dhe cfare bejme per kompanine tuaj brenda rrjetit social shikoni faqen e perkushtuar per rrjetet sociale duke klikuar ne vijim link: servizio Snif
 • Fushatat Adwords (qe ti shpjegojme detajet me poshte)
adwords Per te krijuar trafik ne INFORMACIONIN e kerkuar produktet e ngjashme me te tuat,ne landing page tend, do te lancojme nje campagna Adwords ne Google, Nje instrument marketingu efektiv dhe mjaft e lire,qe me pak euro te shpenzuara ne dite do te beni qe te futen vizitore te interesuar per produktet dhe sherbimet e tua,atehere mund te transformohen shume lehte ne kliente.

Ja nje shembull i mare nga rasti precendent ne azienden e produkteve te shtrimit te rrugeve,me asfalt (asfalt eshte term teknik):
(conglomerati bituminosi su Google)

Kliko ne linkun per te pare faqen e kerkimit:
http://www.google.it/search?hl=it&q=conglomerati+bituminosi&meta=&rlz=1I7GGLD_it

Ja nje screenshot nga faqa google (kliko ne foto per ta zgjeruar imazhin):

adwords-conglomerati-bitumi.jpg

Nese shikoni me siper djathtash do te shikoni shkrimin: Link Sponsorizuar.

 1. Te gjitha punet qe jane te perfshira ne baze te saj jane pikerisht reklama Adwords.
 2. Per sa kohe dikush nuk klikon ne link kompania nuk paguan asgje.
 3. Kur nje shfletues klikon ne faqen tuaj dhe vjen me nje reklame ne faqen tuaj duhet te paguaje nje tarife te vogel per shkak se perdoruesi ka klikuar mbi te. Nga ketu perkufizimi Paguaj per klikimet, Demethene paguaj vetem per klikimet e mara.
 4. Pasi perdoruesi ka hyre ne faqen tende duke klikuar ne Adwords do te kete ne frontin e faqes tuaj dhe me kryesorja informacionin qe kemi kerkuar.(ne kete rast asfalti).
 5. Ne kete faqe ne merakosemi ,ne theksojme miresine e produkteve tuaja dhe ne fund te kontaktojne ne kompanine tuaj
 6. Eshte nje sistem qe te lejon te jesh gjithmone ne kontakte te reja,dhe do te rrise potencialisht shitjet e biznesit tuaj.
imastri.jpg

Me kete sistem cojme perpara me sukses disa ndermarrje, nder te cilat mund te shohesh nje shembull konkret ne faqen www.imastrifornaciai.it
Edhe pse grafika nuk eshte terheqese dhe ne site nuk ka asgje spektakolare (por kjo eshte perfekte per objektivat e Mastrifornaciai!), ky sistem i lejon nje ndermarrjeje si Mastri, qe te shese dysheme, te marre kontakte te ndryshme te rendesishme komercale gjate dites (flasim per arkitekte, inxhinjere, ndermarrje ndertimi dhe dyshemeje… ne te gjithe Italine), duke te lejuar keshtu te gjeshe gjithmone kliente te rinj dhe, ne te njejten kohe, te shkurtosh shpenzimet publicitare (si radio, fletushka, panaire…) me nje riktim te pergjithshem ekonomik.

Qartesisht nuk eshte kaq e thjeshte te shesesh me Google Adwords: siti web duhet te te pershtatet me objektivat e klienteve te tu, te kete nje pamje grafike te pershtatshme, te dish te emocionosh vizitorin…
Nder te tjerat dhe kampanja Adwords duhet te realizohet ne sikorne perfekte me sitin web, perndryshe e gjithe puna do te vlente me pak dhe vizitori nuk do te arrije te gjeje ate qe deshiron (ndryshe nga ti, per te dhene nje shembull tjeter, na ke gjetur nepermjet faqes www.controlloaziendale.it).

Ne kollonen e majte te Google, (ndryshe nga lajmerimet me fond te verdhe, i perkasin Adwords) nder te tjerat jane rezultatet organike, qe mund te arrihen me kampanjen Seo.
http://www.google.it/search?hl=it&q=conglomerati+bituminosi&meta=&rlz=1I7GGLD_it

adwords-conglomerati-bitumi.jpg

Per te qene i dukshem ne rezultatet organike eshte e nevojshme te vendosesh nje fushate te tipit Seo.
Do te thote qe do te shkohet te fuqizohet siti yt nga pikepamja e popullaritetit ne rrjet, kuptohet si një grup i faktorëve shumë të gjera, duke perfshire nje algoritem qe drejton Google.

Cdo te thote e gjithe kjo me pak fjale?

Me fjale shume te thjeshat themi se algoritmi i Google i jep cdo site present ne rezultatet e kerkimit (ne kete rast te gjithe siteve te kerkimit “conglomerati bituminosi”) nje vleresim.
Ne baze te algoritmi kush do te vleresim me te larte do te shfaqet ne rezultatet e para te kerkimit, ndersa kush ka me pak pike do te shfaqet me poshte.
Klikimet e bera ne faqet e pozicionuara nder Seo, ndryshe nga Adwords, nuk jane me pagese!
Ne faqen e kerkimit “conglomerati bituminosi” qe shikon ketu poshte: http://www.google.it/search?hl=it&q=conglomerati+bituminosi&meta=&rlz=1I7GGLD_it

adwords-conglomerati-bitumi.jpg

Themi qe siti “lucenstrade.it” ne kete rast ka vleresim me te mire sipas algoritmit te Google, per kete arsye eshte i “pari ne faqen e rezultateve organike”.

Qartesisht diskutimi i fushates Seo eshte me kompleks se Adwords dhe kerkon kohe dhe kosto te ndryshme.
Ne sherbimin tone Gjej Kliente ke perfshire tashme indeksimin (keshtu quhet) SEO, do te kete pamjen e te gjitha faqeve te sitit tend ne motorret kryesore te kerkimit, nder te cilet, qartesisht Google.

2)FOLLOW UP

Perfshin te gjithe proceset qe do te ndiqen ne faqen e kontaktit, do me thene pasi klienti te ka kerkuar informacion nga siti ose nepermjet telefonit.

Problemi kryesore ne Internet eshte mungesa e besimit.
Sipas teje kush gjen sitin tend ne internet ka besim qe ne impaktin e pare?

fiducia.jpg

Keshtu qe eshte themelore, pas kerkeses se kontaktit, TE KRIJOSH nje raport me klientet potenciale che aumenti la tua AUTOREVOLEZZA come esperto del settore e la sua FIDUCIA e STIMA nei confronti della tua azienda.

Kjo eshte e mundur me nje seri veprimesh qe kane ne qender sistemin CRM: do me thene nje sistem qe te lejon te drejtosh te gjitha fazat e komunikimit me klientin, duke maksimizuar probabilitetin e suksesit ne shitje.
Ky sistem pershpejton dhe optimizon te gjitha fazat komerciale, duke te lejuar per te mbajtur nene kontroll te gjithe zonen e marketingut dhe te keshe raporte precize mbi kontaktet e tu dhe mbi te gjitha mbi SHITJET E TUA.

 • Per te dhene nje shembull konkret, si e di sa prodhojne kampanjat e tua te marketing-tu?
 • Nese nje klient ankohet sepse pret preventivin prej shume kohesh, si e di nese eshte e vertete?
 • Nese nje klient te thote qe i ke dhene nje cmim me te ulet nga ai qe qe i ke propozuar, si ja ben qe ta kontrollosh?
 • Nese nje bashkepunetori yt merret me kontaktimin e klienteve te tu per nje event, si ja ben ta dish me precizion kush u kontaktua, kush u pergjigj, kush nuk vjen dhe kush nuk e ka marre ftesen?

E pabesueshme por e vertete, CRM arrin te beje te gjithe kete, sepse
koordinon te gjithe aktivitetin e komunikimit
brenda dhe jasht ndermarrjes.

crm.jpg

Edhe ketu, qartesisht, do te jemi konsulentet dhe partneret e tu, keshtu qe do te dime te keshillojme per me te miren ne cdo zgjedhje tenden.

CRM mund te menaxhohet thjeshtesisht nga ty, nuk kerkon personel te kualifikuar, dhe mbi te gjitha pershpejton proceset e ndermarrjes. Nese nevojat do ta kerkonin, ne gjithashtu jemi ne gjendje te asistojme ne instalimin e software-it te posacem, me performance me te mire dhe perkrahim si keshillues ne projektimin dhe realizimin e nje CRM te pershtatshem per ndermarrjen tende.
Eshte e rendesishme te nenvizohet qe ne do te kerkojme te perdorim resurset e internetit ne implementimin e sistemit CRM, pa te bere te blesh materiale te tjere, software, as te impeniosh personel shtese.

nosoldi.jpg

Perfshire ne sherbimin Gjej Kliente ke konsulencen dhe asistencen tone per realizimin dhe integrimin e ne ndermarrjen tende te sistemit CRM.

mailing-list.gif

Brenda sistemit CRM nje pjese themelore eshte kthimi i Mailing.
Mailing do te jete insturmenti kryesore me te cilin do te komunikosh me kontaktet e tu. Me mailing mund te dergosh email teke ose ne grup kontakteve te tu, pastaj te ndash kontaktet e tu ne grupe ne menyre qe ti trajtosh ne menyre te ndryshme nese eshte e nevojshme.

Per shembull mund te keshe nevoje per te krijuar nje grup me klientet me qellimin A ose te dergosh komunikime te personalizuar vetem per to.
Ne do te asistojme, keshillojme dhe do te bejme manualisht dergimin e komunikimit ne mase (te quajtura Newsletter).

sms.jpg

Bashke me newsletter do te keshillojme per krijimin e eventeve, promovimeve, oferta per t’ia derguar kontakteve tuaja, qofte ne forme email dhe ne forma te tjera si dergimi i SMS, duke theksuar qofte idete dhe komunikimin.
Nepermjet dergimit te SMS do te perdorim software te posacem, duke limituar ne minimum shpenzimet per cdo SMS te derguar.
Komunikimet tona do te jene gjithmone te gjalla, te shkelqyera, te drejtperdrejta, por kurre intrusive: nuk i bezdisimi kontaktet tuaja!

Edhe ne kete faze, nese do te zgjedhesh ti besosh konsulences tone, do te jemi ne krahun tend

Garantojme 100%
Te kenaqur ose te rimbursuar !!!

Ju garantojme me kontrate,nese brenda 30 ditesh
nga firmosja e kontrates nese nuk je i kenaqur nga sherbimi yne, te rimbursojme komplet shumen qe keni perdorur.

Error: Contact form not found.

3)SHITJA, POSTSHITJA DHE ANALIZA E REZULTATEVE

Faza e fundit eshte ajo e shnderrimit te kontakteve dhe kujdesi i shitjeve te bera, L’ultima fase è quella della conversione dei contatti e poi della cura delle vendite effettuate, qe do te lehtesohet nga nje instrument eficent dhe i fuqishem sic eshte CRM, por qe do te jete kryesisht kujdesi yt dhe aftesia per te cuar deri ne fund me sukses.
Ne fazen e pas shitjes do te jemi si zakonisht keshilluesit e tu, duke te keshilluar menyren me eficente per te drejtuar me se miri keqkuptimet, vonesat dhe moseficencat e ndryshme.

La nostra esperienza ci dice che da una buona gestione di un malinteso può nascere facilmente un’unione ancora più salda col cliente, che sarà fidelizzato maggiormente con la risoluzione del contrattempo.

Dopo la postvendita c’è l’analisi dei risultati, che farai con la nostra assistenza, affinchè il sistema sia perfezionato nel tempo e sia in grado di generarti contatti remunerativi.

I perkufizuar sistemi Gjej Kliente eshte nje makine lufte autentike per te gjetur kliente
dhe per te shitur ne menyre te vazhdueshme pergjate kohes

Nder te tjerat klientet e tuaj, duke qene te kenaqur nga sherbimet tuaja, do ti sygjerojne ndermarrjen tende te tjereve, dhe me kalimin e fjales do te keshe dhe kliente te tjere te rinj

trovare-nuovi-clienti.jpg

Ky aspekt i kohes eshte esencial sepse shume prej shitjeve vijne pasi klienti njeh mire ndermarrjen, keshtu qe email pas email krijohet nje raport besimi dhe klienti stimulohet.

Pjese qendrore e sistemit Gjej Kliente do te jete asistenca jone, qe do te jete e palimituar dhe mbi te gjitha intenive, sepse do te jemi partnere te vertete, nga momenti qe do te tarifojme kontaktet e marra, keshtu nese siti nuk merr kontakte ne nuk fitojme!
Cdo Gjej Klient eshte specifikuar per cdo aktivitet te ndryshem, keshtu qe sistemi qe do te realizojme eshte gjithmone unik, sepse eshte si nje kostum i bere sipas mases.

Garantuar 100%
I Kenaqur ose Rimbursuar !!!

Ju garantojme me kontrate,nese brenda 30 ditesh
nga firmosja e kontrates nese nuk je i kenaqur nga sherbimi yne, te rimbursojme komplet shumen qe keni perdorur.

btn-call-action.gif

Sa HUMB pa sherbimin tone Gjej Kliente?

Cmimi qe do te shpenzoje per publicitet per operatoret telefonike: 2.000€ ne vit
Cmimi qe do te shpenzoje per realizimin e panaireve qe vetem oraganizimi:
1 panair = rreth 10.000€
Cmimi qe do te shpenzoje per fushaten publicitare: te pakten 5.000€ ne vit
Cmimi qe do te shpenzoje per te pasur nje sit web profesional: te pakten 1.000€
Cmimi qe do te shpenzoje per buxhetin publicitar….

totale-almeno-18000.gif

+ te gjithe ate ta mundesojme ta fitosh me kontaktet e rinj qe do te keshe fale Gjej Kliente….

NE TE JAPIM GJEJ KLIENTE DUKE TE DHENE MUNDESINE TE ZGJDEHESH
NDER 2 TIPE OFERTASH TE NDRYSHME:

1. Konsulence menaxhuesit aktual te sitit tend

Me kete zgjidhje do te bejme ne konsulencen menaxhuesit te sitit tend per ristrukturimin ad hoc, ne fund per ta bere te pershtatshme me sistemin tone Gjej Kliente (ato do te bejne manualisht modifikimet sipas asistences tone) + te gjithe nderhyrjet e nevojshme per te vene ne funksion me se miri sistemin Gjej Kliente:

Shpeza mujore

viti pare = cmimi personalizimit, standarti eshte € 500,00 (peseqind/00) + TVSH, e perfshire nga menaxhimi i te gjithe sistemit

2. Ndrtimi i sistemit Gjej Kliente teresisht nga ne

Me kete zgjidhje do te jemi ne ato qe do te ndertojne nga 0 sitin tend ose ta ristrukturojme, me te gjitha detajet per ta bere te pershtatshem me sistemin tone Gjej Kliente:

Shpenzime mujore

viti pare = cmimi per personalizim, standarti eshte € 500,00 (peseqind/00) + TVSH, te perfshire nga menaxhimi i te gjithe sistemit

Ofrojme dhe klauzolen “I Kenaqur ose Rimbursuar” brenda 30 diteve:

Garantuar 100%
I Kenaqur ose Rimbursuar !!!

Ju garantojme me kontrate,nese brenda 30 ditesh nga firmosja e kontrates nese nuk je i kenaqur nga sherbimi yne, te rimbursojme komplet shumen qe keni perdorur.

Pervec sistemit Gjej Kliente (web site+Adwords), ne jemi ne gjendje te sigurojme nje asistence prej 360° te aktivitetit tend , sepse studio jone ka ne perberje dhe eksperte ne fushen e kontrollit dhe konsulences se ndermarrjeve, me dhjetra eksperienca ne kurriz me probleme praktike te ndermarrjeve ne te gjithe Italine. Per me teper informacion konsultoni kurrikulen e konsulentit kryesore, Prof. Simone Brancozzi: kurrikulum Simone Brancozzi
Vemendje e vecante i kushtojme aktivitetit te marketingut, sepse shpesh na ndodh te kemi te bejme me ndermarrje te cilat shpenzojne te medha parash ne publicitet, por nuk arrijne te konvertojne kontaktet qe kane sepse porcesi i kontaktimit me klientin eshte i papershtatshem.
Ndersa me miratimin e nje CRM e bere ad hoc per ndermarrjen eshte e mundur te shpenzosh me pak ne publicitet per dhe te konvertosh me shume.

Jemi ne dispozicionin tuaj per cdo informacion mbi sherbimet tona.
Mund te na kontaktoni ne pikat tona te kontaktit:

Studio Brancozzi 0734-605020
N° verde 800-135-806
Email: info@controlloaziendale.it

ose plotesoni formen ne vijim

Garantojme 100%
Te kenaqur ose te rimbursuar !!!

Ju garantojme me kontrate,nese brenda 30 ditesh
nga firmosja e kontrates nese nuk je i kenaqur nga sherbimi yne, te rimbursojme komplet shumen qe keni perdorur.

Error: Contact form not found.

Sherbime te ngjashem

Nese mendon se mund te beni pa Gjeni Kliente, hidhini nje sy sherbimeve te ngjashem qe mund te jene te dobishme: (klikoni mbi imazhin per te lexuar te gjithe detajet)

 
Kontaktet

Kliko me maus dhe terhiqe per tu spostuar ne harte

Brancozzi & Partners Consulting s.r.l.

-Contrada Campiglione, 20
-63900 Campiglione di Fermo (A.P.)
-Tel. 0734/605020
-Mobile 335/7589095
-N° verde 800/135/806
-Email: info@controlloaziendale.it
-Sito: http://www.controlloaziendale.it

Error: Contact form not found.

Ploteso formen ketu poshte dhe merr falas ebook-et ne vijim, do me thene libra elektronike qe mund te jene te dobishem per rritjen personale dhe te ndermarrjes tende:

regali-borsa-bilancio.gif

Error: Contact form not found.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top